Certyfikaty i wyróżnienia

Akredytacja dla Poradni Leczenia Nadwagi i Otyłości

certyfikat

Certyfikat rejestracji System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015

"Opracowanie i wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001: 2015, jest wyrazem troski o naszych pacjentów, pracowników, współpracowników oraz dostawców.

Zobowiązujemy się do ciągłego monitorowania procesów i spełniania mających zastosowanie wymagań normy, działania zgodnego z przyjętymi normami i przepisami prawa, jak również do ciągłego doskonalenia skuteczności Systemu Zarządzania Jakością."

Zarząd Lecznic Citomed

logo bsi

Certyfikat systemu zarządzania jakością dla sektora ochrony zdrowia PN-EN 15224:2017

W zakresie świadczenia usług:

  1. Medycznych, szpitalnych, w zakresie: anestezjologii i intensywnej terapii, chirurgii ogólnej, chorób wewnętrznych, okulistyki, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, otolaryngologii, urologii, chirurgii plastycznej, gastroenterologii, chirurgii onkologicznej, audiologii i foniatrii, chirurgii szczękowo-twarzowej, położnictwa i ginekologii, neurochirurgii, urologii.
  2. Pozostałych, w zakresie: nadzoru epidemiologicznego, obrotu wewnątrzzakładowego leków i wyrobów medycznych, działu technicznego, sterylizacji, pralni i sprzątania.
logo certyfikatu

Certyfikat Bezpieczny Gabinet

Ideą akcji Bezpieczny Gabinet jest zwiększenie bezpieczeństwa i poczucia komfortu Pacjentek. Podmioty wyróżnione Certyfikatem dbają o ich dobro poprzez działania mające na celu zmniejszenie uczucie wstydu, zredukowanie odczuwanego bólu oraz niwelowanie ryzyka zakażeń. Przyjmując niniejszy dokument, podmiot medyczny potwierdza, że w codziennej praktyce używa produktów takich jak odzież jednorazowa czy narzędzia jednorazowe.

Certyfikat

Certyfikowany Ośrodek Medycyny Podróży

 

Firma wiarygodna finansowo

Certyfikat

Diamenty miesięcznika Forbes

Certyfikat

Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia