grafika ze zwisającym kwiatem

Dermatologia

    derme

    Derme to nowoczesne centrum gabinetów konsultacyjnych oraz zabiegowych z zakresu dermatologii leczniczej i estetycznej. Stawiamy na kadrę o najwyższych kompetencjach z zakresu dermatologii i kosmetologii. Oferujemy pacjentom kompleksową diagnostykę i leczenie schorzeń dermatologicznych oraz cały wachlarz zabiegów dermatochirurgicznych, estetycznych oraz kosmetycznych. Specjalizujemy się w leczeniu chorób skóry, usuwaniu zmian skórnych oraz dbaniu o jej estetyczny aspekt dzięki wykwalifikowanym specjalistom oraz wysokiej klasy sprzętowi. Staramy się, aby każdy pacjent miał okazję i przyjemność przekonania się o wysokiej jakości naszej pracy. Dewizą DermE jest “Zdrowie jest piękne”.

    Pliki do pobrania

    Dla pacjenta

    Dokumenty do pobrania

    Kosmetologia

    Zabiegi na ciało

    → M’onduniq
     
    → Zabiegi korygujące sylwetkę
    Termogeniczny zabieg kształtujący i modelujący sylwetkę „THERMOGENIQ”
    Niezwykle intensywny i efektywny zabieg modelujący sylwetkę. Pobudza procesy spalania tkanki tłuszczowej, dzięki zastosowaniu opatentowanego kompleksu VEXEL, który uaktywnia się w samorozgrzewającej masce o unikalnej żelowej konsystencji. Niezwykle aktywny Slim- Excess poprawia jędrność, zwiększa naprężenie zwiotczałych powierzchni skóry, rewitalizuje, nawilża, i wygładza. Przyspiesza eliminowanie nadmiaru wody, lipidów i toksyn.
    CZAS ZABIEGU: 90 MIN

    Dermomasaż pozwala na skuteczne pozbycie się cellulitu i wymodelowanie sylwetki. Zabieg łączy w sobie zalety mechanicznego masażu z podciśnieniem oraz rolowania i zasysania fałdów skórnych. Tym samym usprawnia krążenie i przyczynia się do eliminacji toksyn, zmniejsza zatrzymywanie wody w organizmie oraz uaktywnia lipolizę. Najlepsze efekty można osiągnąć wykonując zabieg w serii, od 6 do 20 zabiegów w zależności od kondycji skóry.

    Efekty:

    • redukcja cellulitu,
    • poprawa krążenia,
    • ujędrnienie skóry.
    • Wskazania:
    • cellulit,
    • wiotka skóra,
    • nadmiar tkanki tłuszczowej.

     
    → Laserowe usuwanie owłosienia
     

    Zabiegi na twarz

    INTENSYWNY RYTUAŁ PRZECIWZMARSZCZKOWY I UJĘDRNIAJACY „SIŁA JADU WĘŻA”
    Przeciwzmarszczkowy rytuał dla skór dojrzałych. Zapewnia skórze możliwość ochrony i autoregeneracji, pomaga w detoksykacji, przedłuża żywotność komórek oraz daje natychmiastowy efekt liftingu, wygładzenia i napięcia. CZAS ZABIEGU: 60 min

     

    GŁĘBOKO REGENERUJĄCY I ODŻYWCZY RYTUAŁ „SEKRET ŚLIMAKA”
    Intensywnie odbudowujący zabieg oparty na naturalnym, ekologicznym śluzie ślimaka. Wyselekcjonowane składniki aktywne stymulują komórki skóry do odnowy i zwiększają ich wytrzymałości. CZAS ZABIEGU: 60 min

     

    ULTRANAWILŻAJĄCY I REWITALZUJĄCY ZABIEG Z KWASEM HIALURONOWYM I KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI „Hifusion Aquadermie”
    Intensywny zabieg nawilżający wykorzystujący bogactwo dwóch rodzajów kwasu hialuronowego, które działają na różnych poziomach skóry. Zalecany dla skór odwodnionych, wymagających intensywnego nawilżenia, z widocznymi przesuszeniami i brakiem elastyczności. CZAS ZABIEGU: 60 min

     

    ODMŁADZAJĄCY RYTUAŁ ROZŚWIETLAJĄCY „Dragons Blood”
    Niezwykle skuteczny zabieg dla skór szarych, pozbawionych blasku, z przebarwieniami, wymagającymi rozświetlenia i rozjaśnienia. Poprawia koloryt i nadaje cerze zdrowy i promienny wygląd. CZAS ZABIEGU: 60 min

     

    KOJĄCA TERAPIA DLA SKÓRY NACZYNIOWYCH, DELIKATNYCH I NADREAKTYWNYCH „LASERIQ”
    Delikatny zabieg stworzony z myślą o skórach podrażnionych, naczyniowych i nadreaktywnych. Oparty o innowacyjny botaniczny składnik wykorzystujący dobroczynne działanie światła czerwonego, które przyspiesza procesy naprawcze skóry poprawiając jej elastyczność i koloryt. CZAS ZABIEGU: 60 min

    Makijaż permanentny

    Makijaż permanentny to jedyny sposób by wyglądać pięknie o każdej porze dnia i nocy, ale również metoda na skrócenie czasu przeznaczanego na poranny makijaż. Dla pacjentek, które dotknęła choroba, makijaż permanentny jest genialnym rozwiazaniem na zniwelowanie efektów trwającej lub przebytej choroby (metamorfoza brwi, pigmentacja medyczna brodawek). Współpracuje z nami jedna z najlepszych specjalistek w kraju, posiadająca 7-mio letnie doświadczenie  –  Urszula Józefko, mistrzyni Polski w makijażu permanentnym 2014.

    Metamorfoza brwi
    Urszula Józefko, jako jedna z nielicznych osób w kraju, posługujących się wszystkimi znanymi technikami w wykonywaniu makijażu permanentnego brwi. Dzięki temu Panie uzyskuja doskonałą linię brwi, z pięknym łukiem brwiowym podkreślajacym urodę oczu.

    • Metoda włoskowa
    • Metoda cienia
    • Ombre
    • Powder effect
    • Technika łączona (włoski +cień)
    • Metoda manualna microblading

    Pigmentacja ust
    Idealny kszałt i kontur ust to kwintesencja urody kobiety. Często po przebytych opryszczkach, lub po prostu z wiekiem, rozmywa się i zmienia kształat ust. Makijaż wykonany przez Pania Urszulę wydowbywa ich urodę.

    • Wypełnienie jednym kolorem
    • Technika ombre z rozświetleniem lip light (subtelny efekt rozświetlonych ust)
    • Żywe kolory ombre
    • Naturalny odcień ust

    Kreski na powiekach
    Istnieje wiele sposobów wykonania kresek na powiekach, od subtelnego podkreślenia, do odważnych kresek połączonych z kolorowym wypełnieniem. Dzięki szerokiej wiedzy oraz doświadczeniu, Pani Urszula potrafi wydobyć wyraziste i głebokie spojrzenie oraz zagęścić optycznie linię rzęs. Dodatkowo dzięki technice naciągania skóry niwelowane są nieprzyjemne odczucia, dzięki czemu klientka odbywa zabieg w komfortowych warunkach z zachowaniem bezpieczeństwa dla oka.

    Pigmentacja medyczna
    W naszej placówce prowadzimy zabiegi z zakresu pigmentacji medycznej, która jest metodą na poprawę komfortu życia pacjenta w przypadku wystąpienia efektów ubocznych leczenia (np. wycięcie sutka podczas mastektomii lub samoistne zanikanie pigmentu brodawki sutkowej).

    Tatuaż biologiczny
    Metoda tymczasowego, bezpiecznego zdobienia ciała. Wzory wykonywane są za pomocą specjalnych igieł i barwników często będące jednokolorowymi ozdobami. Dzięki zastosowaniu barwników biologicznych po upływie około 5 lat wzór blednie i zostaje usunięty z organizmu. To oferta dla osób, które z różnych przyczyn nie chcą posiadać wzoru na skórze na stałe.

    Promocje w dermie

    PODOLOGIA

    Korekcja wrastających paznokci

    Wrastający paznokieć to zmiana deformacyjna – boczne kanty paznokcia wbijają się w otaczający wał paznokciowy. W początkowym stadium pojawia się zaczerwienie i tkliwość, a następnie przewlekły stan zapalny wału paznokciowego, mogący prowadzić do hipergranulacji (tzw.„dzikie mięso”). Ból staje się silny, dolegliwości związane z wrastającym paznokciem mogą utrudniać codzienne funkcjonowanie. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi podolog, który proponuje różne metody korekcji w zależności od stopnia wrastania paznokcia i obecności stanu zapalnego. Sprawdzonym i bezpiecznym sposobem leczenia wrastających paznokci jest terapia przy użyciu klamer ortonyksyjnych.

    Metody korekcji wrastających paznokci:

    • Klamra Onyclip - klamra metalowa wykonana ze stali o właściwościach sprężynowania, którą nakleja się na płytkę paznokciową w dwóch punktach. Klamrę przycina się uwzględniając szerokość paznokcia oraz dostosowuje się grubość metalowego paska do grubości i elastyczności płytki paznokcia. Założenie klamry Onyclip jest zabiegiem zupełnie bezbolesnym.
    • Klamra Rosa Frasera - klamra wykonana z drutu niklowo-chromowego. Ten rodzaj klamry wyróżnia się wśród innych indywidualnym jej wykonaniem, a nacisk oraz naprężenie dostosowuje się do kształtu, grubości i stopnia wrastania paznokcia. W systemie klamry Frasera wykorzystano zasadę działania dźwigni. W wyniku stałego naprężenia klamry, boki paznokcia zostają uniesione, nie wywołując podrażnień wałów paznokciowych. Czas trwania jednej serii leczenia obejmuje od 6 do 12 miesięcy.
    • Tamponada - rodzaj opatrunku odciążającego i powiększającego przestrzeń pomiędzy płytką a wałem paznokciowym. Opatrunek nasączony preparatem o działaniu przeciwzapalnym redukuje obrzęk oraz osusza ranę z ropnej wydzieliny. Tamponadę stosuje się podczas terapii wrastających paznokci u niemowląt.

    Zalety korekcji wrastających paznokci w gabinecie podologicznym:

    • uniknięcie interwencji chirurgicznej
    • skuteczne niwelowanie dolegliwości bólowych
    • trwała korekcja wzrostu paznokcia
    • brak ograniczeń w codziennym funkcjonowaniu

    Rekonstrukcja płytki paznokciowej


    Ubytki płytki paznokciowej powstałe jako skutek urazu mechanicznego lub przebytej choroby, można zrekonstruować z zastosowaniem światłoutwardzalnej masy żelowej. Uszkodzone paznokcie należy rekonstruować, aby zabezpieczyć łożysko przed wnikaniem drobnoustrojów oraz aby zapobiegać deformacjom płytki paznokciowej. Istotny jest również aspekt estetyczny, zrekonstruowane paznokcie można pokryć lakierem. W przypadku zakażeń grzybiczych należy w pierwszej kolejności zastosować leczenie miejscowe lub doustne zarekomendowane przez lekarza dermatologa.


    Redukcja przerośniętych paznokci


    Dość powszechnym schorzeniem dotyczącym paznokci stóp jest przerost, silne zgrubienie płytki paznokciowej.
    Jedną z odmian przerostu paznokci jest szponowatość (onychogryphosis), czyli pogrubienie paznokcia na kształt szponu wraz ze zmianą kierunku wzrostu. Wśród przyczyn szponowatości wymienia się: zaburzenia ukrwienia, urazy mechaniczne, noszenie zbyt ciasnego obuwia, silne rogowacenie łożyska. Innym rodzajem przerostu płytki paznokciowej jest onychauxis – przerost paznokcia ze współistniejącą hiperkeratozą. Paznokcie mają mleczne, żółte zabarwienie, jednak w tym przypadku nie dochodzi do zmiany kierunku wzrostu płytki paznokciowej. Skrócenie pogrubiałych paznokci w warunkach domowych stanowi duży problem, co więcej często dochodzi do sytuacji, w której pacjent nie jest w stanie założyć zakrytego obuwia. Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u specjalisty podologa, który za pomocą narzędzi rotacyjnych opracuje pogrubiałe paznokcie.

    ZABIEGI PODOLOGICZNE

    Podstawowy zabieg podologiczny
    Podstawowy zabieg podologiczny obejmuje pielęgnację oraz leczenie stóp. Po wstępnej konsultacji i przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu, umożliwiającemu postawienie diagnozy, podolog określa plan terapii. Podczas pierwszej wizyty zakładana jest karta pacjenta, w której podolog zamieszcza informacje na temat przebiegu leczenia. Zabieg obejmuje skrócenie paznokci, oczyszczenie wałów paznokciowych, usunięcie zrogowaceń, a następnie peeling i wmasowanie odpowiednio dobranych preparatów, aplikację odżywki do paznokci.
    Usuwanie odcisków
    Odciski to obszary zrogowaciałego naskórka, powstające wskutek skoncentrowanego i intensywnego ucisku. Mogą być zlokalizowane na bocznych i grzbietowych powierzchniach palców, w wałach paznokciowych, pod płytką paznokciową, na podeszwach stóp. Bolesne odciski należy usuwać, aby zapobiec wciskaniu się mas rogowych w głębsze warstwy naskórka. W trosce o zdrowie stóp nie powinniśmy zwlekać z wizytą w gabinecie podologicznym, gdyż nieleczone odciski mogą indukować stany zapalne.
    Usuwanie modzeli i hiperkeratoz
    Modzele są ograniczonymi zgrubieniami warstwy rogowej naskórka. Zazwyczaj przyjmują kształt owalny, charakteryzują się żółtawym zabarwieniem. Przyczyną pojawienia się modzeli może być powtarzający się ucisk lub tarcie powstałe jako efekt deformacji w układzie kostnym, noszenia nieodpowiedniego obuwia bądź zbyt głębokiego usuwania martwego naskórka. Modzele można usunąć już podczas pierwszej wizyty, jednak aby trwale pozbyć się problemu należy wyeliminować przyczynę ich powstawania. Podolog zaproponuje odpowiednie odciążenia bądź zaleci dopasowanie wkładek ortopedycznych.
    Terapia pękających pięt
    Pęknięcia w okolicach pięt przybierają postać szczelin rozchodzących się w różnych kierunkach. Zwykle powstają jako efekt nadmiernie nagromadzonych warstw zrogowaciałego naskórka, przeciążeń stóp, zaburzeń hormonalnych czy niedoborów witaminy A. Niekiedy pęknięcia sięgają aż do skóry właściwej, wywołują bolesność i stanowią drogę wnikania bakterii i wirusów. Nieleczone, zaniedbane pęknięcia współistniejące z suchością pięt mogą doprowadzić do powstania stanów zapalnych i zakażeń. Podolog zredukuje zrogowacenia, oczyści szczeliny, zastosuje specjalistyczne preparaty przywracające elastyczność skóry i odpowiedni poziom nawilżenia.
    Dobór odciążeń i ortez
    Odciążenia stosuje się w celu ochrony bolesnych miejsc przed uciskiem, tarciem oraz jako zabezpieczenie po zabiegach usuwania odcisków, modzeli. Ortezy używa się w przypadku korygowania deformacji oraz ochrony przed otarciami i nadmiernym uciskiem. Wykonane są z silikonu lub żelu polimerowego. Stosowanie ortez zmniejsza dyskomfort wywołany zniekształceniami kostno-stawowymi stóp.
    Pacjenci, którzy są zainteresowani badaniem podoskopowym, profesjonalnym poradnictwem w zakresie doboru ortez i indywidualnych wkładek ortopedycznych, mogą skorzystać z konsultacji z mgr Markiem Wolskim – fizjoterapeutą Orvit Clinic.
    Stopa cukrzycowa – profilaktyka i pielęgnacja
    Cukrzyca to choroba przewlekła spowodowana brakiem lub zaburzeniami w wydzielaniu insuliny. Jednym z powikłań cukrzycy jest tzw. zespół stopy cukrzycowej (ZSC). Można wyróżnić trzy odmiany ZSC: -stopa neuropatyczna – powstaje w wyniku upośledzenia unerwienia stopy. Objawia się utratą czucia, niezdolnością odczuwania bólu, temperatury, ucisku. Dochodzi do niewłaściwego obciążenia stopy i powstawania modzeli w okolicy śródstopia. Zaburzenie czynności gruczołów potowych może indukować pojawianie się szczelin i pęknięć na skórze stóp. - stopa angiopatyczna – spowodowana uszkodzeniem naczyń krwionośnych. Początkowe objawy to: sucha i napięta skóra stóp, zanik podskórnej tkanki tłuszczowej, utrata owłosienia w obrębie stóp, zasinienie, stopy są zimne. - stopa neuropatyczno-niedokrwienna – charakteryzuje się połączeniem cech stopy neuropatycznej i angiopatycznej. Daje najgorsze rokowania, pacjenci z tym rodzajem zespołu stopy cukrzycowej są częściej narażeni na ryzyko amputacji.
    Diabetycy są szczególnie podatni na powstawanie trudno gojących się ran. Nieleczone modzele, otarcia, zranienia mogą stać się przyczyną powikłań takich jak owrzodzenia. Chorzy na cukrzycę powinni regularnie korzystać z wizyt w gabinecie podologicznym. Usuwanie niebezpiecznych zrogowaceń, właściwa pielęgnacja paznokci, aplikacja preparatów przeznaczonych wyłącznie dla diabetyków pozwoli zapobiec poważnym konsekwencjom.
    Nadpotliwość stóp
    Na podeszwie stopy znajduje się około 600 gruczołów potowych/cm2. Problem nadmiernej potliwości stóp (hiperhidrosis) charakteryzuje się nadaktywnością gruczołów potowych. Jest to zjawisko towarzyszące wielu chorobom, takim jak cukrzyca, nadczynność tarczycy, otyłość. Przypadłość ta może mieć podłoże emocjonalne, może dotyczyć osób w okresie dojrzewania, przekwitania. Przyczyną nadpotliwości może być również zwiększony wysiłek fizyczny, a także noszenie nieprzewiewnego obuwia. W gabinecie podologicznym stosuje się profesjonalne preparaty przeznaczone do stóp nadpotliwych, powodzenie terapii wymaga jednak dużego zaangażowania ze strony pacjenta.
    Sucha skóra stóp
    Problem suchej skóry stóp może towarzyszyć niektórym schorzeniom (cukrzyca, choroby tarczycy), ale ma związek także z brakiem gruczołów łojowych w obrębie stóp. Uszkodzenie bariery ochronnej w postaci płaszcza hydrolipidowego wpływa na zwiększoną utratę wilgoci i zmniejszenie elastyczności skóry, co objawia się szorstkością, swędzeniem, skłonnością do pojawiania się pęknieć. Aby uniknąć powikłań należy odpowiednio pielęgnować stopy korzystając z zaleceń podologa oraz regularnie poddawać się zabiegom nawilżającym, uelastyczniającym skórę.

    DIAGNOSTYKA GRZYBICY PAZNOKCIA

    Zabiegi uzupełniające terapię przeciwgrzybiczą paznokci
    Zakażenia grzybicze mogą dotyczyć skóry stóp, jak i płytki paznokciowej. Grzybicę wywołują dermatofity, drożdżaki, pleśniowce. Aby leczenie przyniosło rezultaty pierwszym krokiem powinno być wykonanie badania mykologicznego, na podstawie którego lekarz dermatolog zaplanuje odpowiedni program leczenia. Równolegle do terapii doustnej lub miejscowej zaleconej przez lekarza dermatologa, należy oczyszczać grzybicze zmiany chorobowe, aby zwiększyć skuteczność penetracji leków miejscowych i przyspieszyć regenerację paznokci.
    Po zakończonej terapii możliwe jest wykonanie rekonstrukcji płytki paznokciowej przy użyciu masy żelowej zawierającej środki przeciwgrzybicze.
    LASEROWE USUWANIE GRZYBICY PAZNOKCIA

    Zespół

    Dermatologia lecznicza

    Dermatochirurgia

    Dermatologia estetyczna

    → Usuwanie zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej

    Zabieg pozwala na skuteczne pozbycie się zmarszczek. Daje natychmiastowy efekt w postaci odmłodzenia i wygładzenia skóry. Toksynę botulinową, inaczej nazywaną botoksem podaje się podskórnie, osłabia ona aktywność mięśni, które powodują zmarszczki. Pierwsze rezultaty widoczne są kilka dni po iniekcji. Dla najlepszych efektów, zabieg należy powtarzać co 4-8 miesiące, w zależności od obszaru. Zabieg trwa zaledwie kilka minut. Znieczulenie nie jest wymagane, gdyż jest praktycznie bezbolesny, odczuwalne są jedynie delikatne ukłucia.

    Efekty:

    • redukcja zmarszczek i bruzd,
    • odmłodzenie i ujędrnienie skóry,
    • Wskazania:
    • zmarszczki,
    • zmarszczki mimiczne,
    • zmarszczki wokół ust,
    • bruzdy nosowo-wargowe,
    • „kurze łapki”,
    • „lwia bruzda”.

     → Wypełnianie zmarszczek kwasem

    Kwas hialuronowy jest jednym z podstawowych składników naszej skóry, jednakże wraz z wiekiem jego poziom zmniejsza się, co wiąże się z utratą nawilżenia i jędrności. Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego skutecznie wygładza i dogłębnie nawilża skórę. Preparat może być także stosowany do uzupełnia ubytków i modelowania twarzy. Kwas hialuronowy wstrzyknięty podskórnie uzupełnia niedobory, nawilża skórę, wypełnia ubytki, w tym zmarszczki, a także pobudza procesy regeneracyjne. W przypadku kwasu hialuronowego ryzyko wystąpienia alergii jest niewielkie, gdyż jest preparatem syntetycznym. Dla długotrwałych efektów należy go powtarzać co 2-3 lata. Stosujemy preparaty najnowszej generacji

    Efekty:

    • redukcja zmarszczek i bruzd,
    • odmłodzenie i ujędrnienie,
    • dogłębne nawilżenie,
    • korekta rysów twarzy.
    • Wskazania:
    • zmarszczki i bruzdy,
    • ubytki,
    • utrata nawilżenia i jędrności,
    • opadające rysy twarzy.

    → Peelingi Medyczne
    Są to zabiegi z zakresu medycyny estetycznej o działaniu intensywnie złuszczającym i głęboko oczyszczającym. Zabieg polega na nałożeniu na skórę preparatu o stężeniu dobranym indywidualnie według potrzeb przez lekarza. Zabieg jest bezbolesny, ale po peelingu możliwy jest rumień i pieczenie. Po kilku dniach skóra zaczyna się złuszczać, co jest reakcją pożądaną. Po zabiegu wymagane jest stosowanie kremów z filtrem.

    Efekty:

    • redukcja drobnych zmarszczek,
    • redukcja blizn i przebarwień,wygładzenie,
    • zwężenie porów,redukcja zmian trądzikowych,
    • poprawa napięcia skóry.
    • Wskazania:
    • drobne zmarszczki,
    • trądzik,rozszerzone pory,
    • blizny i rozstępy.

     → Mezoterapia
    Mezoterapia jest zabiegiem intensywnie odbudowującym i rewitalizującym naskórek. Ze względu na wszechstronność zastosowania jest jednym z najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Stosowana jest zarówno w leczeniu jak i profilaktyce. Właściwa jest dla skóry każdego typu i w każdym wieku. Znacząco poprawia jej kondycję i redukuje wszelkie niedoskonałości: zmarszczki, przebarwienia, blizny, łysienie, cellulit czy rozstępy. Bogate w substancje odżywcze mezokoktajle, które wstrzykuje się w dolne warstwy skóry są precyzyjnie dobierane przez lekarza w zależności od celu i miejsca zabiegu. Najlepsze efekty uzyskuje się przy systematycznym stosowaniu.

    Efekty:

    • wygładzenie i ujędrnienie skóry,
    • spłycenie zmarszczek,
    • odżywienie i regeneracja skóry,
    • zapobieganie procesom starzenia,
    • redukcja cellulitu i rozstępów,
    • odmłodzenie skóry,
    • stymulacja porostu włosów.
    • Wskazania:
    • zmarszczki,
    • cellulit,
    • rozstępy,
    • profilaktyka łysienia,

    → IPL

    Zabieg polega na oddziaływaniu intensywnie pulsującym światłem w celu odmłodzenia skóry, usuwania zmian naczyniowych oraz przebarwień. W przeciwieństwie do lasera, IPL jest bezbolesny oraz odpowiedni dla każdego fototypu skóry. Urządzenie działa stymulująco na skórę, m.in. pobudzając ją do produkcji elastyny oraz kolagenu. Dla najlepszych efektów zabieg należy wykonać w serii, w ilości zależnej od intensywności problemu.

    Efekty:

    • wygładzenie i napięcie skóry,
    • spłycenie zmarszczek i ujędrnienie,
    • wyrównanie kolorytu i redukcja przebarwień,
    • redukcja zmian naczyniowych.

    → Lipoliza
    Lipoliza jest skutecznym sposobem modelowania sylwetki. Zabieg polega na nieoperacyjnym usunięciu miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej w określonych okolicach ciała tj. podbródek, przedramiona, brzuch, uda, biodra. Pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, która nie zmniejsza się mimo diety i wysiłku fizycznego. Polega na wstrzyknięciu całkowicie bezpiecznej substancji, która powoduje rozpad tłuszczu. Zniszczone na skutek preparatu komórki tłuszczowe po czasie są samoistnie usuwane z organizmu. Lipoliza jest doskonałą, nieinwazyjną alternatywą dla liposukcji.

    Efekty:

    • redukcja tkanki tłuszczowej,
    • modelowanie sylwetki,
    • redukcja cellulitu.
    • Wskazania:
    • oporna tkanka tłuszczowa,
    • nadmiar tkanki tłuszcz,
    • cellulit.

    Zabiegi laserowe

    • Laserowe usuwanie zmian skórnych
    • Laserowe usuwanie zmian naczyniowych

    Blog

    Świadczenia prywatne

    Pewne i szybkie terminy, brak kolejek, ekspresowa rejestracja online lub przez

    Godziny otwarcia
    Od poniedziałku do piątku: 8:00-20:00

    Rejestracja
    Tel. 56 658 44 34
    Tel. 695 663 656

    Kontakt E-mail
    derme@derme.com.pl